Paweł Kempa

Ja

Urodziłem sie dnia 1 kwietnia 1988 w Białymstoku.

Jestem absolwentem Technikum Lesnego w Białowieży. W trakcie trwania nauki brałem czynny udział w kółkach ekonomicznych jak również byłem laureatem kilku konkursów z tej dziedziny. W szkole zajmowałem stanowisko kierownika sklepiku szkolnego jak również byłem reżyserem kilku wystepów klasowych. Dzięki ukończeniu technikum lesnego posiadam również umiejętnosci kierowania zespołem w terenie, obsługi pilarki spalinowej jak również wiedzę z dziedziny mechaniki i elektroniki.

Od 2008 roku prowadzę forum tematyczne, gdzie mam przyjemnosć kierować dynamicznie zmieniajacym się zespołem. Główna tematyka zwiazana jest z gra ze swiata e-sportu, której turnieje odbywaja się na skale swiatowa. Osobiscie byłem organizatorem turniejów na skale ogólnopolska. Prowadziłem również działalnosć hostingowa w zakresie przechowywania i przetwarzania danych, hostingowanie stron internetowych. Aktualnie doswiadczenie hostingowe wykorzystuje na własne potrzeby (zarówno wysokie doswiadczenie w reklamie jak i kierowniu zespołem).

Jestem osoba sumienna i konsekwentna w tym co robię. Umiem pracować w zespole, nawiazuje szybko kontakty z ludzmi. Chciałbym wykorzystać wszystkie moje atuty w pracy z korzyscia dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jesli moja oferta okaże się dla Państwa interesujaca, jestem gotów przybyć na spotkanie w wyznaczonym przez Państwa terminie.

Kontakt

Adres zamieszkania:
ul. Anon :*
15-483 Białystok
Telefon:
+48 667 240 552
E-mail:
kempa1988@wp.pl

Design by HWAST